Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Wpływy z Patronite

Spółka z o.o. otrzymuje środki finansowe za pośrednictwem serwisu Patronite. Czy są to przychody spółki?

Tak, jak najbardziej. Na podstawie art. 12 ust. 1 pkt 1 ustawy o CIT są to podlegające opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób prawnych przychody spółki.