Rozszerzenie zakresu świadczonych usług

Miło nam poinformować o rozpoczęciu współpracy z firmą Ekspertia Patrycja Lechowska. Wspólnie proponujemy pomoc w zakresie pozyskiwania dotacji, rejestracji działalności, obsługi księgowej oraz pomocy w kontaktach z administracją

I. Dotacje

Zdobędziemy dla Państwa środki na rozpoczęcie działalności.

Zawnioskujemy o dofinansowanie na stworzenie miejsca pracy.

Zachęcimy do skorzystania z usług rozwojowych, które zaowocują dynamicznym wzrostem prowadzonej działalności.

II. Kompleksowa rejestracja działalności

Przeprowadzimy Państwa przez proces rejestracji działalności gospodarczej. Dobierzemy odpowiednią formę prawną oraz wskażemy optymalną formę opodatkowania.

Zaplanujemy strukturę przedsiębiorstwa, by efektywnie nim zarządzać, a jednocześnie chronić majątek osobisty.

Doradzimy, jak skorzystać z preferencji w zakresie składek ZUS. Zaproponujemy najkorzystniejszą formę zatrudnienia pracowników.

Przygotujemy kompletną dokumentację oraz zapewnimy wsparcie, by mogli Państwo rozwinąć skrzydła, nie martwiąc się o formalności.  

III. Inteligentna obsługa księgowa na najwyższym poziomie

Współpracujemy zarówno z osobami prowadzącymi mikroprzedsiębiorstwa, jak również ze spółkami działającymi w kraju i za granicą.

Traktujemy księgowość jako źródło bezcennych informacji w procesie podejmowania kluczowych decyzji odnośnie zarządzania firmą.

Specjalizujemy się w prowadzeniu wszystkich form księgowości z naciskiem na aspekt zarządczy i informacyjny.

Podpowiemy jak prowadzić księgowość, aby nie była uciążliwą formalnością, lecz niezastąpionym narzędziem wspierającym rozwój biznesu.

Sporządzamy obowiązkowe sprawozdania finansowe, lecz również analizy i sprawozdania na potrzeby zarządcze.

IV. Kontakty z administracją

Przejmiemy wszelkie formalności związane z kontaktem z US, ZUS, PFRON, GUS i innymi instytucjami w zależności od potrzeb.

Wyróżniamy się nie tylko wysokim standardem świadczonych usług, ale przede wszystkim indywidualnym podejściem do Klienta.